Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Biskupice

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

420 000 zł4 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka 42 ar z własnym lasem - Biskupice k. Wieliczki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 42 ar położona w miejscowości Biskupice,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

330 000 zł1 140 m² 289,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem domu i pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż działka budowlana objęta mpzp o powierzchni ok. 1140 m (ok. 47 x 24 m), położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom Biskupice

Biskupice,lubelskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 939 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy? - Pięknie położone, urokliwe siedlisko położone w miejscowości Biskupice gmina Trawniki. 22km od Lublina (samochodem - 20 min), 34km od Chełma, 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Biskupice

Biskupice,małopolskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Alokum Nieruchomości przedstawia dom w Biskupicach. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130 m2, zlokalizowany w kameralnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

399 000 zł2 007,20 m² 198,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Biskupice w gminie Pobiedziska. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dla terenu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

69 000 zł686 m² 100,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

= = = na sprzedaż działka budowlana = = = wydane warunki zabudowy = = = Na sprzedaż działka położona w Biskupicach na terenie gminy Dominowo (powiat średzki). Działka o powierzchni 686 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Biskupice,wielkopolskie

415 750 zł1 663 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działka nr 57/2 - 1663 m2 - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,zachodniopomorskie

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Najważniejsze atuty: przestronny dom wolnostojący ok. 300 m powierzchni użytkowej działka 5 200 m z dodatkowymi dwoma działkami po 1 500 m każda wyjątkowe połączenie stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Biskupice,kujawsko-pomorskie

190 000 zł3 014 m² 63,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biskupice , działka budowlana z rozpoczęta budowa domu Powierzchnia działki to 3014m2, tuż przy działce znajduja sie media : woda i prąd. Dojazd do działki drogą asfaltową. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,śląskie

130 000 zł1 025 m² 126,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Nowe Biskupice | 1025 m Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę, przestrzeń i bliskość natury , a jednocześnie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Biskupice,śląskie

135 000 zł2 470 m² 54,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Biskupicach w Gminie Olsztyn przy ul. Szkolnej, o powierzchni 2470m2. Działka : o pow. 2470 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

1 500 000 zł262 m² 7 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Polecam do zakupu ergonomicznie zaprojektowany w najdrobniejszych detalach, bardzo funkcjonalny, doskonale zadbany, bardzo przytulny i funkcjonalny dom w położony w Biskupicach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Biskupice

Biskupice,małopolskie

240 000 zł1 400 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana - Zabłocie, gm. Biskupice (blisko Wieliczki i Krakowa) Cena dotyczy działki 14 ar (numer 1 lub 2). Całość za 480 tys. zł Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

1 270 000 zł182,50 m² 6 958,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 1237m2. Znajduje się na bezpiecznym zamknietym osiedlu w malowniczej podpoznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

507 790 zł1 751 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną z planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Biskupice na osiedlu domów jednorodzinnych. Do wyboru jeszcze inne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

1 444 000 zł168 m² 8 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Imponujący dom parterowy o powierzchni 168 m na działce 1470 m w Biskupicach pod Poznaniem. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnego, gotowego do zamieszkania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Nowa

Biskupice,wielkopolskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Dom z potencjałem w Biskupicach zaledwie 500 m od stacji pkp. Dom, który pamięta lata 70-te, popularna wówczas "kostka", która daje wiele możliwości rozbudowy i pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,małopolskie

200 000 zł1 187 m² 168,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sułów- trzy Atrakcyjne działki budowlane tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,87a, w kształcie prostokąta (28m x 40m). Teren:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

99 000 zł9 400 m² 10,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena: 99 000 pln Powierzchnia: 9 400 m (0,94 ha) Cena za m : 10,53 zł Lokalizacja Biskupice, gmina Grodziec, powiat koniński Zobacz lokalizację na mapie Nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł840 m² 165,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sercu Jury | 840 m | media w drodze | Biskupice, ul. Zbożowa Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i przestrzeni ta działka jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

300 zł/m²1 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 0,75 m2 w holu budynku dworca pkp w Biskupicach Wielkopolskich z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 500 000 zł25 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: widokowy teren inwestycyjny w Biskupicach Nowych (gmina Olsztyn, jura Krakowsko-Częstochowska) Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną położoną w Biskupicach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,małopolskie

169 000 zł47,50 m² 3 557,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość W zielonej okolicy, gmina gręboszów - dom W cenie mieszkania nowa, niższa cena! Oferujemy na sprzedaż przytulny i ekonomiczny dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

537 950 zł1 537 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta specjalna dla dewelopera! Na proponowanej działce można pobudować nawet dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe. Do dyspozycji w tej samej cenie również działka obok o powierzchni 1719 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec z parkingiem Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

3 370 000 zł597 m² 5 644,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w podpoznańskich Biskupicach. Nieruchomość ze względu na swój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 449 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Biskupicach pod Poznaniem. To dom z 2004 roku, utrzymany w rustykalnym stylu, który zyska serca osób ceniących naturalne piękno,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 449 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Witosa

Biskupice,wielkopolskie

189 900 zł837,27 m² 226,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Biskupice w gminie Pobiedziska Media w drodze: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościelna

Biskupice,kujawsko-pomorskie

1 590 000 zł1 770 m² 898,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:siedlisko

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży siedliska w Biskupicach W skład zabudowań wchodzą następujące budynki: dom jednorodzinny (250m2) garaże (210 m2) obiekty gospodarcze ( 530m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Biskupice

Biskupice,dolnośląskie

399 000 zł132 m² 3 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom 132 m na działce 1500 m - Biskupice, gm. Syców. Na sprzedaż klimatyczny, przedwojenny dom z cegły o powierzchni ok. 132 m , posadowiony na dużej działce 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,małopolskie

959 000 zł153,40 m² 6 251,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Biskupice

Biskupice,opolskie

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

PM gotowa inwestycja 3 domki letniskowe całoroczne | fotowoltaika/ biskupice brzózki (ok. Kluczborka) Szukasz dochodowej nieruchomości? oto mamy - gotowy, działający koncept inwestycyjny Ta inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Zbożowa

Biskupice,śląskie

599 900 zł106,68 m² 5 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości sverum prezentuje nowy parterowy dom wolnostojący o powierzchni 106,68 m2 położony na działce o pow. ok 850 m2. Miejscowość Biskupice ul.Zbożowa, gmina Olsztyn. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

69 000 zł686 m² 100,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Biskupice,małopolskie

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Biskupicach. Działka ma kształt prostokąta, w bardzo dobrej lokalizacji. W miejscowym planie zagospodarowania dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,zachodniopomorskie

49 000 zł1 420 m² 34,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położone działki budowlane pod lasem, biskupice gm. Biały bór. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone pod lasem, w sąsiedztwie zabudowań. Teren działek równy,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany Biskupice

Biskupice,małopolskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla jednej lub dwóch osób dorosłych bez dzieci I zwierząt. Mieszkanie dostępne od 30/05/2026 R. Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

69 000 zł686 m² 100,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Rzepakowa

Biskupice,wielkopolskie

415 750 zł1 663 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

mNa sprzedaż działka budowlana w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działka nr 57/1 - 1663 m2 - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej).

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł656 m² 304,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chętnie sprzedam niezabudowaną działkę w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Biskupice, gmina Pobiedziska. Działka z mpzp ( miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

346 000 zł1 357 m² 254,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż w Biskupicach - pod zabudowę mieszkaniową, usługową , produkcję i magazyn! Niniejsza oferta dotyczy działki pod zabudowę mieszkaniową i usługową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij