Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Biskupice

Biskupice, wielkopolskie

  • 399 000 zł
  • 2 007,20 m²
  • 198,78 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Stend...

Skontaktuj się

Działka budowlana Biskupice

Biskupice, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

399 000 zł

2 007,20 m²

198,78 zł/m²

Działka budowlana Biskupice

Zaktualizowane: 12 maja 2026

399 000 zł 2 007,20 m² 198,78 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (198,78 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 2 007,20 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grunt to Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 127/13274/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Biskupice w gminie Pobiedziska.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dla terenu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zieleni urządzonej, oznaczonego na rysunku planu symbolem MN/ZP ustala się następujące parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu:
1) lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz zieleni urządzonej towarzyszącej obiektom (...)

Agent

Aleksandra Stendel

575 121...

575 121 100

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Stendel

575 121...

575 121 100

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Stendel

Zostaw telefon, oddzwonimy