Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Biskupice - Ogłoszenia sprzedaży działek

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł4 200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 42 ar (20 m x 210 m) położona w miejscowości Biskupice , w malowniczej i spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 140 m² 289,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem domu i pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż działka budowlana objęta mpzp o powierzchni ok. 1140 m (ok. 47 x 24 m), położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł2 007,20 m² 198,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Biskupice w gminie Pobiedziska. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dla terenu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł686 m² 100,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

= = = na sprzedaż działka budowlana = = = wydane warunki zabudowy = = = Na sprzedaż działka położona w Biskupicach na terenie gminy Dominowo (powiat średzki). Działka o powierzchni 686 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

415 750 zł1 663 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działka nr 57/2 - 1663 m2 - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej).

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 014 m² 63,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biskupice , działka budowlana z rozpoczęta budowa domu Powierzchnia działki to 3014m2, tuż przy działce znajduja sie media : woda i prąd. Dojazd do działki drogą asfaltową. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 025 m² 126,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Nowe Biskupice | 1025 m Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę, przestrzeń i bliskość natury , a jednocześnie daje.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 470 m² 54,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Biskupicach w Gminie Olsztyn przy ul. Szkolnej, o powierzchni 2470m2. Działka : o pow. 2470 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 400 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana - Zabłocie, gm. Biskupice (blisko Wieliczki i Krakowa) Cena dotyczy działki 14 ar (numer 1 lub 2). Całość za 480 tys. zł Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

507 790 zł1 751 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną z planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Biskupice na osiedlu domów jednorodzinnych. Do wyboru jeszcze inne działki.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 187 m² 168,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sułów- trzy Atrakcyjne działki budowlane tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,87a, w kształcie prostokąta (28m x 40m). Teren:.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł840 m² 165,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sercu Jury | 840 m | media w drodze | Biskupice, ul. Zbożowa Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i przestrzeni ta działka jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

537 950 zł1 537 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta specjalna dla dewelopera! Na proponowanej działce można pobudować nawet dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe. Do dyspozycji w tej samej cenie również działka obok o powierzchni 1719 m2.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł837,27 m² 226,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Biskupice w gminie Pobiedziska Media w drodze: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł686 m² 100,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Biskupicach. Działka ma kształt prostokąta, w bardzo dobrej lokalizacji. W miejscowym planie zagospodarowania dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 420 m² 34,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położone działki budowlane pod lasem, biskupice gm. Biały bór. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone pod lasem, w sąsiedztwie zabudowań. Teren działek równy,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł686 m² 100,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

415 750 zł1 663 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

mNa sprzedaż działka budowlana w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działka nr 57/1 - 1663 m2 - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej).

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł656 m² 304,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chętnie sprzedam niezabudowaną działkę w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Biskupice, gmina Pobiedziska. Działka z mpzp ( miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego).

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 400 m² 120,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

na wzniesieniu, pochyła, przy drodze, zadrzewiona, widokowa; media/instalacje: gaz, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa; dojazd: droga asfaltowa, droga gminna; oferujemy na sprzedaż dużą widokową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

256 000 zł1 600 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane w Biskupicach Nowych (gm. Olsztyn, jura Krakowsko-Częstochowska) Oferuję na sprzedaż jedną z dwóch nowo wydzielonych działek budowlanych , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta :) Malowniczo położone działki - - - tanio! - Twoje bezpieczne miejsce na ziemi! Działki są położone w miejscowości Drogi Biskupskie ( dawniej miejscowość nosiła nazwę.

Szczegóły ogłoszenia

507 280 zł1 492 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł2 990 m² 119,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na którą cię stać. P roponujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2990 m2 za cenę 358 tys .zł. Leży tylko 4 km od Olsztyna a cena za m2 jest trzykrotnie mniejsza. Może zatem.

Szczegóły ogłoszenia

831 500 zł3 326 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działki nr 57/1 i 57/2 - 3326 m2 (każda z działek po 1663 m2) - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 400 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 14 arów (dz. I) z czego ok. 9.5 a stanowi teren budowlany oznaczony w MPZP jako tereny zabudowy zagrodowej (RM), pozostała część to.

Szczegóły ogłoszenia

372 400 zł980 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położoną w Biskupicach, w miejscowości oddalonej od Poznania o 15.

Szczegóły ogłoszenia

358 800 zł2 990 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży szerokiej działki budowlanej położonej w miejscowości Biskupice. Działka ma powierzchnię ok. 3000 m i znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 401 m² 171,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: teren: płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogród w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

449 590 zł2 007 m² 223,99 zł/m²

 

 

 

Biskupice,wielkopolskie

199 500 zł656 m² 304,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rzepakowa

Biskupice,wielkopolskie

225 000 zł656 m² 342,99 zł/m²

 

 

 

Biskupice,małopolskie

1 490 000 zł15 300 m² 97,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson poleca działkę budowlano-rolną o pow. 15300 m2, położoną w podkrakowskiej miejscowości Biskupice k/wieliczki Kameralna działka z lasem, słoneczna. Działka - stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Biskupice,wielkopolskie

225 000 zł656 m² 342,99 zł/m²

 

 

 

Biskupice,małopolskie

760 000 zł2 652 m² 286,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona na Pogórzu Wielickim, w miejscowości Biskupice, w wysokim punkcie terenu, co zapewnia piękne, otwarte widoki na okoliczne wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rzepakowa

Biskupice,wielkopolskie

215 000 zł656 m² 327,74 zł/m²

 

 

 

Biskupice,zachodniopomorskie

54 000 zł2 159 m² 25,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położone działki budowlane pod lasem, biskupice gm. Biały bór. Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane nr 72/15 i 72/16 o łącznej pow. 2159 m2, położone pod lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Biskupice,wielkopolskie

215 000 zł656 m² 327,74 zł/m²

 

 

 

Biskupice,małopolskie

152 000 zł1 254 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Biskupice, w mpzp oznaczenie mn -tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka Nieruchomość o powierzchni 12,54 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,kujawsko-pomorskie

155 000 zł1 451 m² 106,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biskupice Biskupice, działki z wz i asfaltową drogą dojazdową. Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Biskupice, gmina Łubianka, zaledwie 20 minut jazdy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij