Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Biskupice

Biskupice, lubelskie

  • 395 000 zł
  • 90 m²
  • 4 388,89 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Sadows...

Skontaktuj się

Dom Biskupice

Biskupice, lubelskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

395 000 zł

90 m²

4 388,89 zł/m²

Dom Biskupice

Zaktualizowane: 20 maja 2026

395 000 zł 90 m² 4 388,89 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia działki:
6 300 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1905

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia działki:

6 300 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1905

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 395 000 zł (4 388,89 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 90 m² (69,61 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1905
  •   pokrycie dachu: eternit
  •   instalacje: do wymiany; okna: drewniane, stare
  • Działka: 6 300 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: piec

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Są miejsca, których nie da się opisać wyłącznie metrami i parametrami technicznymi. Miejsca, które mają własny rytm, zapach starych drzew po deszczu, śpiew ptaków o świcie i historię zapisaną w kamieniu.
Takim miejscem jest to niezwykłe siedlisko położone w spokojnej miejscowości Biskupice w gminie Trawniki, nad rzeką Giełczew, z dogodnym dojazdem do Lublina drogą krajową nr 12 oraz linią kolejową. (...)

Agent

Katarzyna Sadowska

696 243...

696 243 005

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Sadowska

696 243...

696 243 005

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości